Aracılık ve Danışmanlık Hizmetleri

Güvenlik (elektronik veya fiziksel), Bilişim, Yönetim, Eğitim, Muhasebe, Hukuk, İnsan Kaynakları, Pazarlama ve benzeri alanlarda, Finans, Mühendislik, Bilim ve diğer birçok uzmanlık alanında alanlarında uzman kişilerce profesyonel olarak Aracılık ve Danışmanlık Hizmetleri verilmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

İngilizce Eğitimi, Çeviri

Eğitimimiz kapsamında eğitimcimiz 10 yılı aşkın süredir aldığı eğitim ve 6 senelik profesyonel deneyimiyle İngilizce eğitiminde konuşma, anlama, yazma, dinleme alanlarında ileri derecede bireysel ve grup olarak İngilizce dersleri vermektedir. İngilizce makale, tez çevirileri yapılmaktadır.

 

IT (Bilişim) Danışmanlığı

Sunucu ve network hizmetleri ve kurulumu, Altyapı tasarım, Planlama ve uygulama hizmetleri, Depolama çözümleri, IPTV kamera sistemleri ve altyapı kurulumu, Donanım desteği, Anahtar teslim e-stem dersliği ve istekleriniz doğrultusunda tüm IT (Bilişim) ihtiyaçlarınız profesyonel bir şekilde karşılanır.

 

 

Steam ve Robotik

Günümüzde çocukların deneyerek ve keşfederek öğrenmelerine imkân sağlayan, onların çevre ile etkileşimlerini üst düzeye çıkarmayı hedefleyen bir yaklaşım olarak STEAM ele alınmaktadır.

Ölçme ve Değerlendirme

Alanında Doktora seviyesinde eğitimcimiz tarafından İstatistik (Özel Üniversiteler ve Devlet Üniversiteler için İstatistik Dersleri), Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Tez, Makale ve Anket SPSS Analizleri, KPSS Matematik Alan ÖABT (Matematik Alan Eğitimi, Olasılık ve İstatistik) ve PDR Alan İstatistiği, Ölçme Değerlendirme KPSS Eğitim Bilimleri Özel ve Grup Dersleri, Matematik İlköğretim, Lise, DGS, KPSS, ÖABT, ALES Özel ve Grup Dersleri verilmektir. Detaylar için Ölçme Değerlendirme ve İstatistik sayfasını inceleyebilirsiniz.

Rigel Tesis Yönetim Hizmetleri

Tesis yönetimi çeşitli amaçlarla kurulmuş ve birçok personeli barındıran her türlü kurum ve kuruluşun profesyonel ve çağdaş bir şekilde yönetilmesi olarak tanımlanır. Tesis yönetiminin hizmet yelpazesi oldukça geniş ve çeşitlendirilebilirdir.

 

 

 

Web sitesi sahibi olmak için


UNUTMAYIN: Dünyanın en kaliteli ürünlerini de sunuyor olsanız, potansiyel müşterileriniz bundan haberdar edilmedikçe size bir faydası olmayacaktır.

İnternet kullanımı sürekli artan ülkemizde kurulumunu talep edeceğiniz bir firma web sitesi ile müşterilerinize hizmetlerinizi sunma ve bir teklif verme şansına sahip olacaksınız.

Profesyonel Web Sitesi Tasarımı, Kurumsal Web Sitesi Tasarımı, Kişisel Web Sitesi Çözümleri, Yönetim Panelli Dinamik Web Sitesi, Web Sitesi Yazılımı, Ufak Ölçekli Şirketler İçin Çözümler, Arama Motoru Optimizasyonu, E-ticaret sitesi Sanal Mağaza, Web Sitesi Güncelleme

Eğitimci - Girişimci Halil Erbil GÜNER

halilerbilguner.com © 2019
Halil Erbil GÜNER / Doğru Nokta